Hakkımızda

2004 yılında tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek başladığımız bu yolda 17 yıllık tecrübemizle 3000 m2 alanda 10.000 Ton/Yıl kapasitesi ile dünya standartlarında oluklu mukavva koli üretimi yapmaktayız.
 

VİZYONUMUZ

Tüketici ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyum sağlamayı amaç edinip,sürdürülebilir bir dünya için çalışanlarımızı da bu yönde eğiterek hizmet anlayışımızı her geçen gün ileriye götürmeyi amaçlamaktayız. Hedefimiz,temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en ekonomik ve çevre dostu bir anlayış hedef güderek ürünlerimizle müşterilerimize ve de topluma daha iyi bir değer ve katkı yaratmaktır.Geniş bir ürün çeşitliliği olan firmamız; piyasada yer alan farklı sektörlerin isteklerini karşılamak için çalışmaktadır. Ürün çeşidimizi arttırarak ve genişleterek piyasanın beklentilerini karşılıyoruz.Kendimizi yenileyerek, kaliteli hizmet verme anlayışımızı, etik ilkelerden ödün vermeden sürdürüyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ